-19 %
  • FILTR WODY - ZESTAW FILTRACYJNY ZMIĘKCZAJĄCY + GRATIS
  • FILTR WODY - ZESTAW FILTRACYJNY ZMIĘKCZAJĄCY + GRATIS

Profesjonalny zestaw filtracyjny składający się z :

-Korpus filtra                                            -3szt

-Uchwyt mocujący korpus do ściany    -3szt

-Klucz do korpusów                                 -3szt

-Wkład sznurkowy                                    -1szt

-Wkład węglowy                                        -1szt

-Wkład zmiękczający                                -1szt

-Złączka do korpusów                              -2szt

 

Wkład sznurkowy


Wkład ze sznurka polipropylenowego - przeznaczony jest do filtracji stałych zanieczyszczeń występujących w instalacji. Wkład zatrzymuje takie zanieczyszczenia jak: rdzę, piasek, muł, pył węglowy itp. Polipropylenowa przędza, w procesie nawijania na karkas, uzyskuje większą gęstość we wnętrzu wkładu. 

Wkład węglowy


Wkłady ze spiekanego węgla aktywowanego - przeznaczone są do filtracji chloru, związków chloropochodnych, ołowiu, toksycznych metali ciężkich i usuwania związków organicznych oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Dzięki czemu poprawia się smak i zapach wody.

Wkłady węglowe w postaci bloku węglowego cechują się niskim pyleniem (w stosunku do wkładów z węglem granulowanych). Jest to pożądana cecha w filtrach odwróconej osmozy.


Wkład zmiękczający


Wkład zmiękczający wodę, stosowany w przepływowych systemach uzdatniania wody oraz w obudowach filtrów narurowych standardu 10 cali. Instalowany w celu obniżenia twardości wody, co przekłada się na redukcję zjawiska osadzania się kamienia kotłowego w instalacji i armaturze oraz sprzęcie AGD (m.in. w czajniku).
Wkład ST ma standardowe wymiary, które pozwalają na stosowanie go w całej gamie filtrów wody (również innych producentów). Z uwagi na żywotność a przede wszystkim wydajność, wkład instalowany jest głównie przed pojedynczymi punktami pobierania wody (np. w filtrze podzlewozmywakowym typu FS2/FS3). Redukowanie twardości wody poprzez wymiennik jonowy (złoże typu kwaśny jonit) znajdujący się wewnątrz wkładu, odbywa się "w locie" podczas przepływu wody.Wkład zmiękczający korzystnie wpływa na ochronę instalacji wodnej oraz armatury i sprzętu AGD (brak lub ograniczenie zjawiska białego nalotu, kamienia wapiennego itp).


Gratis otrzymają państwo taśmę teflonową do połączenia korpusów


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

FILTR WODY - ZESTAW FILTRACYJNY ZMIĘKCZAJĄCY + GRATIS

  • Kod produktu: Filtr wody - zestaw filtracyjny zmiekczajacy
  • Dostępność: 10000
  • 209.09 PLN
  • 169.99 PLN

  • Cena netto: 138.20 PLN