-19 %
  • FILTR WODY - ZESTAW FILTRACYJNY ODŻELAZIAJĄCY + GRATIS
  • FILTR WODY - ZESTAW FILTRACYJNY ODŻELAZIAJĄCY + GRATIS

Profesjonalny zestaw filtracyjny składający się z :

-Korpus filtra                                            -3szt

-Uchwyt mocujący korpus do ściany    -3szt

-Klucz do korpusów                                 -3szt

-Wkład sznurkowy                                    -1szt

-Wkład węglowy                                        -1szt

-Wkład odżelaziający                                -1szt

-Złączka do korpusów                              -2szt

 

Wkład sznurkowy


Wkład ze sznurka polipropylenowego - przeznaczony jest do filtracji stałych zanieczyszczeń występujących w instalacji. Wkład zatrzymuje takie zanieczyszczenia jak: rdzę, piasek, muł, pył węglowy itp. Polipropylenowa przędza, w procesie nawijania na karkas, uzyskuje większą gęstość we wnętrzu wkładu. 

Wkład węglowy


Wkłady ze spiekanego węgla aktywowanego - przeznaczone są do filtracji chloru, związków chloropochodnych, ołowiu, toksycznych metali ciężkich i usuwania związków organicznych oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Dzięki czemu poprawia się smak i zapach wody.

Wkłady węglowe w postaci bloku węglowego cechują się niskim pyleniem (w stosunku do wkładów z węglem granulowanych). Jest to pożądana cecha w filtrach odwróconej osmozy.


Wkład odżelaziający


Woda przepływa przez wkład osiowo (z dołu do góry), pozostając dłużej w kontakcie ze złożem filtracyjnym. Ten fakt w połączeniu ze zdolnościami katalitycznymi złoża sprawiają, że woda po przejściu przez wkład zostaje pozbawiona praktycznie wszystkich jonów żelaza, manganu oraz siarkowodoru. Dzięki temu zredukuje się problem rdzawych  zacieków na armaturze, metalicznego posmaku wody oraz nieprzyjemnego zapachu zgniłych jaj. Dwustopniowa, hybrydowa metoda filtracji zapewnia krystalicznie czystą wodę. Minimalne opory i spadki ciśnień umożliwiają pracę przy wyższych prędkościach przepływu. Nowoczesny proces technologiczny w całości nadzorowany przez rodzimych inżynierów i technologów. Przepływ wzdłuż wkładu sprawia, że całe złoże jest wykorzystywane w procesie filtracji; dłuższy czas kontaktu wody ze złożem to skuteczniejsza filtracja. Usuwa żelazo, mangan oraz siarkowodór z wody

 


Gratis otrzymają państwo taśmę teflonową do połączenia korpusów


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

FILTR WODY - ZESTAW FILTRACYJNY ODŻELAZIAJĄCY + GRATIS

  • Kod produktu: Filtr wody - zestaw filtracyjny odżelaziający
  • Dostępność: 10000
  • 209.09 PLN
  • 169.99 PLN

  • Cena netto: 138.20 PLN