ŚRODKI CZYSTOŚCI

Producenci

Informacje

Promocje

Ostatnio przeglądane

Obniżka!

-35.5%

Astonish Shower Spray do Czyszczenia 5 SZT Zobacz większe

Astonish DAILY SHOWER SHINE 5 SZT. ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KABINY PRYSZNICOWEJ, ŁAZIENKI, UMYWALKI

AST.SP/5

Nowy produkt

29,67 zł brutto

46,00 zł brutto

Kup przez telefon

Zawartość

Więcej informacji

Zestaw 5 szt. Astonish DAILY SHOWER SHINE - 750 ml

Płyn nadaje się do czyszczenia kabin prysznicowych i łazienek. Skutecznie usuwa kamień, naloty, nacieki. Środkiem można także czyścić baterie umywalkowe.  

Astonish Daily Shower Shine to najbardziej znany środek czyszczący do kabin prysznicowych i wanien, który został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii.

  • Produkt skutecznie usuwa brudosady z mydłakamieńzacieki wapienne i inne zanieczyszczenia, które osadziły się w wannie i w kabinie prysznicowej.
  • Jako jeden z nielicznych środków czyszczących NIE POZOSTAWIA SMUG.
  • Formuła, w którą został wzbogacony Astonish sprawia, że bakterie wraz z zanieczyszczeniami zostają usunięte bez zbędnego szorowania i spłukiwania.
  • Środek eliminuje i przeciwdziała pojawianiu się nalotów pleśni na szklanych i plastikowych powierzchniach znajdujących się w kabinie. ASTONISH Nie niszczy powierzchni chromowanych dlatego można go stosować również do czyszczenia kranów i baterii łazienkowych.

debee59a4df5b532585143bbf7dc

SKŁAD: Mniej niż 5% niejonowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, EDTA, konserwant (Chloromethylisothiazolinen), substancje zapachowe, 1.7g/l: czwartorzędowe związki amoniowe, benzylo-C12-16-alkilodimetylowe chlorki.

Produkt BIODEGRADOWALNY.

Środek w plastikowej butelce z rozpylaczem o pojemności 750 ml.

Sposób użycia: Na zabrudzoną powierzchnię należy rozpylić dawkę środka, pozostałości preparatu zetrzeć czystą, wilgotną ściereczką. W mocnych zanieczyszczeń środek najlepiej zostawić na ok. 2 min. i po tym czasie przetrzeć powierzchnię ściereczką.

WAŻNE: Preparatu nie powinno się stosować na powierzchnie lakierowane, porowate, na surowym drewnie czy płytkach nieglazurowanych.

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku