ZBIORNIKI CWU / BUFOROWE

Producenci

Informacje

Ostatnio przeglądane

Obniżka!

-7 665,51 zł

1500 L - PIONOWY EMALIOWANY OGRZEWACZ WODY Z DWIEMA WĘŻOWNICAMI SERIA NE LEMET Zobacz większe

1500 L - PIONOWY EMALIOWANY OGRZEWACZ WODY Z DWIEMA WĘŻOWNICAMI SERIA NE LEMET

20.1500NE

Nowy produkt

Co to jest ogrzewacz elektryczny wody?

To nic innego jak bojler, który jest najważniejszym urządzeniem w instalacji wodociągowej w domu, ponieważ bez niego nie można byłoby sobie nawet wyobrazić normalnego funkcjonowania. Potrzebujemy ciepłej wody w codziennym życiu i właśnie to urządzenie ma za zadanie nam ją dostarczyć. 

Więcej szczegółów

13 290,00 zł brutto

20 955,51 zł brutto

Kup przez telefon

Więcej informacji

1500 L - PIONOWY EMALIOWANY OGRZEWACZ WODY Z DWIEMA WĘŻOWNICAMI SERIA NE LEMET (20.1500NE)

Jeśli zastanawiasz się, jaki ogrzewacz wody wybrać, dobrze trafiłeś! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zbiorników, dzięki czemu na pewno dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb i możliwości.

 500 L - PIONOWY EMALIOWANY OGRZEWACZ WODY Z DWIEMA WÄÅ»OWNICAMI SERIA NE LEMET

Jak działa bojler – niby wiadomo: podgrzewa wodę, ale jak to się dzieje? Zasada działania podgrzewaczy pojemnościowych nie jest zbyt skomplikowana. Cały proces polega na:

  • podgrzaniu wody;
  • zmagazynowaniu wody;
  • utrzymaniu temperatury wody.

 

Zaletą zbiornika jest możliwość UŻYWANIA OGRZANEJ WODY W KILKU MIEJSCACH NA RAZ. Trzeba tylko właściwie dopasować objętość zbiornika. Termostat, stanowiący bardzo ważną część podgrzewacza, zapobiega stygnięciu wody oraz zachowuje jej temperaturę. Ustawiany na odpowiednią wartość termostat powoduje włączenie się podgrzewacza za każdym razem, gdy tylko temperatura wody obniży się i przekroczy wyznaczoną wcześniej wysokość.

DWA ŹRÓDŁA ZASILANIA dzięki zastosowaniu dwóch wężownic spiralnych podłączonych do kotła C.O. jak i kolektorów słonecznych. Zastosowanie wężownicy spiralnej gwarantuje szybkie ogrzewanie wody użytkowej.


OGRZEWANIE WODY w sezonie grzewczym za pomocą wężownicy zasilanej z sieci C.O., w sezonie letnim za pomocą wężownicy zasilanej z kolektorów słonecznych, dogrzewanie wody użytkowej za pomocą opcjonalnie zainstalowanej grzałki elektrycznej.


TRWAŁOŚĆ dzięki zastosowaniu anody magnezowej lub tytanowej i emalii ceramicznej wypalanej w temp. 850 OC.


IZOLACJA 500 wykonana z pianki poliuretanowej, 800 do 2000 wykonana z rozbieralnej gąbki PU.

 
ESTETYCZNA OBUDOWA wykonana z tkaniny typu skay w kolorze szarym.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 12 dni roboczych. Prosimy o kontakt pod numerem 889 807 808, w celu sprawdzenia stanów magazynowych.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku