ZBIORNIKI KOMBINOWANE

Producenci

Informacje

Promocje

Ostatnio przeglądane

Obniżka!

-1 727,74 zł

SVS-800.PL Zobacz większe

SVS-800 KOSPEL THERMO ACCU INOX 775/25 L - PIONOWY AKUMULACYJNY ZBIORNIK CIEPŁA Z NIERDZEWNĄ WĘŻOWNICĄ CWU

SVS-800.PL

Nowy produkt

8 317,26 zł brutto

10 045,00 zł brutto

Więcej informacji

Zbiornik buforowy, potocznie nazywany bojlerem, jest najważniejszym urządzeniem instalacji centralnego ogrzewania. Bufor gromadzi ciepło wytworzone przez urządzenia grzewcze i utrzymuje temperaturę wody zgromadzonej w zbiorniku, która następnie jest wykorzystywana do zasilania systemu c.o.  Posiadają wbudowaną na całej wysokości wężownicą ze stali nierdzewnej przeznaczoną do przepływowego podgrzewania wody użytkowej.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zbiorników, dzięki czemu z pewnością dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb i możliwości.

Seria SVS to pionowe zbiorniki akumulacji ciepła nierdzewną wężownicą c.w.u.  Zbiornik buforowy wykonany został wykonany z blachy stalowej czarnej, wewnątrz w stanie surowym a na zewnątrz zabezpieczony farbą antykorozyjną. W zbiornikach została zastosowana izolacja NEODUL, która znacznie ogranicza straty ciepła.

T%C5%82o_produktowe_SVS_484x449.png

Zaletą zbiornika jest możliwość UŻYWANIA OGRZANEJ WODY W KILKU MIEJSCACH NA RAZ. Trzeba tylko właściwie dopasować objętość zbiornika. 

Bojler ma za zadane:

  • ogrzanie wody
  • zmagazynować wodę we współpracy z kotłami i pompami ciepła
  • utrzymać temperaturę wody

5 LAT GWARANCJI NA URZĄDZENIE.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 12 dni roboczych. Prosimy o kontakt pod numerem 889 807 808, w celu sprawdzenia stanów magazynowych.

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku