ZMIĘKCZACZE / STACJE UZDATNIANIA

Producenci

Informacje

Ostatnio przeglądane

ZMIĘKCZACZ WODY EXCLUSIVE CARBON 30 UZDATNIACZ DOM WODY KDF Zobacz większe

ZMIĘKCZACZ WODY EXCLUSIVE CARBON 30 UZDATNIACZ DOM WODY KDF

CARBON 30

Nowy produkt

2 990,00 zł brutto

Więcej informacji

HYBRYDOWY ZMIĘKCZACZ WODY EXCLUSIVE CARBON 30 producenta DOM WODY

Urządzenie zmiękcza wodę i absorpcji na węglu aktywnym. Carbon został stworzony z myślą o osobach wykazujących reakcje alergiczne na twardą wodę, chlor oraz metale ciężkie.

39222a344d4aa2579d0b3bf4e12a

Urządzenie Carbon kontrolowane jest przez mikrokomputer i umożliwia ustawienie parametrów pracy systemu uzdatniania wody dostosowanych do Twojej wody. Dzięki temu możesz użytkować swoje urządzenie w sposób ekonomiczny, a regeneracja odbywać się będzie automatycznie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Głowica kontrolowana jest prostym oprogramowaniem wyświetlanym na ekranie LCD. Główny ekran pokazuje aktualną godzinę. Dodatkowo wyświetlana jest informacja o trybie regeneracji, pozostałej objętości lub liczbie dni do regeneracji.

25 lutego 2019 r. Exclusive Line Carbon otrzymał Laur Eksperta. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów zaświadczających o jakości produktów i usług dostępnych na polskim rynku.97dbb8af49d0be5dcbc032e5d66a

Charakterystyka stacji uzdatniającej Carbon 30:

  • duży, podświetlany wyświetlacz LCD z polskim menu
  • brak konieczności wymiany wkładów filtracyjnych (warstwa węgla zawarta w urządzeniu nie musi być wymieniana częściej niż żywica jonowymienna)
  • wysoka wydajność,
  • kompaktowy rozmiar
  • automatyczne sterowanie objętościowo-logiczne z regeneracją upflow i wieloma dodatkowymi funkcjami
  • w pełni sterowane cykle pracy oraz możliwość manualnej zmiany cykli
  • 48-godzinne podtrzymanie pracy bez dostawy prądu
  • urządzenie można stosować także do wody podziemnej uprzednio odżelazionej-odmanganionej.

WĘGIEL AKTYWNY

filtry węgla aktywnego są odpowiedzialne za usuwanie, zmniejszenie stężenia wielu lotnych związków organicznych, pestycydów, herbicydów, chloru, benzenu, związków trihalogenometanu, radonu, rozpuszczalników oraz innych chemikaliów, które znalazły się w wodzie z kranu. 

ZŁOŻE KDF

dodatek złoża KDF zapobiega rozwojowi bakterii na złożu filtracyjnym. KDF odniża stężenie metali ciężkich (arsenu, kadmu,

ołowiu, rtęci) oraz związków żelaza. Dodatkowo wiąże pestycydy i redukuje zawartość siarkowodoru w wodzie.2ab6efc34d29b7d52bbbc75658c3f2f5676c462290265c4b32e863fe

Produkt objęty 5-letnią gwarancją producenta. 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 12 dni roboczych. Prosimy o kontakt pod numerem 889 807 808, w celu sprawdzenia stanów magazynowych.

Produkty powiązane

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku