ZMIĘKCZACZE / STACJE UZDATNIANIA

Producenci

Informacje

Ostatnio przeglądane

Nowy ZMIĘKCZACZ WODY EXCLUSIVE CARBON 30 UZDATNIACZ DOM WODY KDF Zobacz większe

ZMIĘKCZACZ WODY EXCLUSIVE CARBON 30 UZDATNIACZ DOM WODY KDF

CARBON 30

Nowy produkt

2 599,00 zł brutto

Więcej informacji

HYBRYDOWY ZMIĘKCZACZ WODY EXCLUSIVE CARBON 30 producenta DOM WODY

Urządzenie zmiękcza wodę i absorpcji na węglu aktywnym. Carbon został stworzony z myślą o osobach wykazujących reakcje alergiczne na twardą wodę, chlor oraz metale ciężkie.

39222a344d4aa2579d0b3bf4e12a

Urządzenie Carbon kontrolowane jest przez mikrokomputer i umożliwia ustawienie parametrów pracy systemu uzdatniania wody dostosowanych do Twojej wody. Dzięki temu możesz użytkować swoje urządzenie w sposób ekonomiczny, a regeneracja odbywać się będzie automatycznie, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Głowica kontrolowana jest prostym oprogramowaniem wyświetlanym na ekranie LCD. Główny ekran pokazuje aktualną godzinę. Dodatkowo wyświetlana jest informacja o trybie regeneracji, pozostałej objętości lub liczbie dni do regeneracji.

25 lutego 2019 r. Exclusive Line Carbon otrzymał Laur Eksperta. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów zaświadczających o jakości produktów i usług dostępnych na polskim rynku.97dbb8af49d0be5dcbc032e5d66a

Charakterystyka stacji uzdatniającej Carbon 30:

  • duży, podświetlany wyświetlacz LCD z polskim menu
  • brak konieczności wymiany wkładów filtracyjnych (warstwa węgla zawarta w urządzeniu nie musi być wymieniana częściej niż żywica jonowymienna)
  • wysoka wydajność,
  • kompaktowy rozmiar
  • automatyczne sterowanie objętościowo-logiczne z regeneracją upflow i wieloma dodatkowymi funkcjami
  • w pełni sterowane cykle pracy oraz możliwość manualnej zmiany cykli
  • 48-godzinne podtrzymanie pracy bez dostawy prądu
  • urządzenie można stosować także do wody podziemnej uprzednio odżelazionej-odmanganionej.

WĘGIEL AKTYWNY

filtry węgla aktywnego są odpowiedzialne za usuwanie, zmniejszenie stężenia wielu lotnych związków organicznych, pestycydów, herbicydów, chloru, benzenu, związków trihalogenometanu, radonu, rozpuszczalników oraz innych chemikaliów, które znalazły się w wodzie z kranu. 

ZŁOŻE KDF

dodatek złoża KDF zapobiega rozwojowi bakterii na złożu filtracyjnym. KDF odniża stężenie metali ciężkich (arsenu, kadmu,

ołowiu, rtęci) oraz związków żelaza. Dodatkowo wiąże pestycydy i redukuje zawartość siarkowodoru w wodzie.2ab6efc34d29b7d52bbbc75658c3f2f5676c462290265c4b32e863fe

Produkt objęty 5-letnią gwarancją producenta. 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 12 dni roboczych. Prosimy o kontakt pod numerem 889 807 808, w celu sprawdzenia stanów magazynowych.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku