POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła powietrzne i gruntowe

Pompy ciepła, zarówno powietrzne, jak i gruntowe, to przede wszystkim obniżone rachunki za ogrzewanie oraz niskie koszty eksploatacji. W ofercie posiadamy produkty pochodzące od takich producentów jak Panasonic, czy Nibe. Dzięki nim możliwe są oszczędności sięgające nawet 3000 zł rocznie! Przeciętnie urządzenie...

Pompy ciepła powietrzne i gruntowe

Pompy ciepła, zarówno powietrzne, jak i gruntowe, to przede wszystkim obniżone rachunki za ogrzewanie oraz niskie koszty eksploatacji. W ofercie posiadamy produkty pochodzące od takich producentów jak Panasonic, czy Nibe. Dzięki nim możliwe są oszczędności sięgające nawet 3000 zł rocznie! Przeciętnie urządzenie, która zużywa 1 kWh energii elektrycznej, dostarcza 4 kWh ciepła.

Do zalet pomp ciepła należy także fakt, że są urządzeniami ekologicznymi – w miejscu ich eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego. W swojej pracy wykorzystują odnawialną energię, która znajduje się w gruncie, wodzie lub powietrzu. Dzięki temu, do ich obsługi nie trzeba wykorzystywać paliw, takich jak gazy, węgiel lub drewno opałowe.

Pompa ciepła, zarówno gruntowe, jak i powietrzne, Panasonic lub Nibe można zamontować prawie w każdym obiekcie, np. w blokach mieszkalnych. Są także najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu. Przy ich użyciu nie ma ryzyka wybuchu (jak w przypadku instalacji gazowej) czy zaczadzenia (jak w przypadku instalacji olejowej czy paliwowej). Ciągle rosnąca popularność pomp ciepła sprawia, że ponoszone koszty są coraz mniejsze. 

Więcej

POMPY CIEPŁA Jest 166 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 166 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 166 elementów

Śledź nas na Facebooku