ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE

Wykorzystanie energii odnawialnej staje się coraz popularniejsze, dzieje się tak dlatego, że dzięki niej można zadbać o środowisko, a przy tym sporo zaoszczędzić. Najpopularniejszą metodą pozyskania przyjaznego dla środowiska prądu jest wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej. Jej głównym elementem są panele słoneczne, które najczęściej montowa...

Wykorzystanie energii odnawialnej staje się coraz popularniejsze, dzieje się tak dlatego, że dzięki niej można zadbać o środowisko, a przy tym sporo zaoszczędzić. Najpopularniejszą metodą pozyskania przyjaznego dla środowiska prądu jest wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej. Jej głównym elementem są panele słoneczne, które najczęściej montowane są na powierzchni dachu za pomocą trackerów, umożliwiających ich ustawienie w taki sposób, by padało na nie jak najwięcej promieniowania słonecznego. Oferujemy zarówno gotowe zestawy, zawierające wszystkie niezbędne elementy instalacji, jak i pojedyncze panele. Poszczególne produkty różnią się od siebie mocą. Posiadamy zarówno modele o mocy między 275 W, a 300 W.
Wykorzystując tę technologię można stać się niezależnym od prądu oferowanego przez elektrownię. Efektywność paneli zależna jest od nasłonecznienia miejsca, w którym będą założone.

Więcej

ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE W tej kategorii nie ma produktów.

Śledź nas na Facebooku