Kategorie

Producenci

Informacje

Instalacje centralnego ogrzewania - Multi-Eko

Mutli-Eko to hurtownia i sklep prowadzony przez firmę Virtus Sun Polska Sp. z o.o. instalatora kotłów c.o., pomp ciepła oraz innych systemów grzewczych. W ofercie prezentujemy wybrany, sprawdzony i markowy asortyment instalacyjny, który stosujemy u naszych Inwestorów.

Posiadamy także własne produkty: inhibitor korozji Teccor V i Stalox, wodę demineralizowaną, płyny solarne, anodę tytanową, glicerynę, które są owocem wielu praktycznych testów i cieszą się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy dystrybutorem pieców c.o. dobrych marek oraz autoryzowanym dystrybutorem firmy Panasonic w zakresie pomp ciepła.

W naszym sklepie możecie Państwo liczyć na atrakcyjne ceny i częste promocje oraz na fachowe wsparcie przy doborze optymalnych rozwiązań. Stałym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty i bonusy, inwestorom pomoc w uzyskaniu kredytu na instalacje grzewcze oraz największe w Polsce rabaty na dodatkowy asortyment do instalacji c.o.   Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń do nas, skorzystaj z doradztwa naszych instalatorów.Instalacje c.o. i asortyment

tel. kom. 795 525 557
e-mail: andrzej@virtussun.plVirtus Sun Polska Sp. z o.o. 

ul. Lipnowska 27, 87-100 Toruń

NIP: 8792678229, Regon: 361441121, KRS: 0000556841

anoda%20m8.jpg

Zes-woda-enersun.jpg

Śledź nas na Facebooku