Filtr produktów

Włączone filtry:
5 klasa emisji spalin
Moc kW

Informacje

Promocje

Multi Eko

ATRAKCYJNE RATY NA ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE

KOTŁY / PIECE C.O.

Centralne ogrzewanie - piece i kotły

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne kotły zasypowe, piece na ekogroszek, elektryczne, na pellet oraz nowoczesne modele piątej klasy emisji spalin o podwyższonym standardzie. Poszczególne modele różnią się, przede wszystkim, rodzajem paliwa jakie można w nich stosować. Każde z urządzeń dostępnych w...

Centralne ogrzewanie - piece i kotły

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne kotły zasypowe, piece na ekogroszek, elektryczne, na pellet oraz nowoczesne modele piątej klasy emisji spalin o podwyższonym standardzie. Poszczególne modele różnią się, przede wszystkim, rodzajem paliwa jakie można w nich stosować. Każde z urządzeń dostępnych w naszym sklepie, jest zgodne z przepisami dotyczącymi emisji substancji szkodliwych aktualnie obowiązującymi na terytorium Polski.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w instalacji systemów grzewczych. Naszym Klientom i Inwestorom rekomendujemy jedynie sprawdzone modele pieców centralnego ogrzewania, zasypowych, na ekogroszek, na pellet. Do każdego zakupionego u nas kotła Klient ma możliwość dobrania akcesoriów w bardzo promocyjnych cenach. Oferowany osprzęt to sterowniki MTS, wentylatory, termometry, termostaty oraz wiele innych niezbędnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdują się produkty pochodzące od znanych producentów, takich jak Defro, Sas, Kostrzewa, Pereko, Ogniwo, Sztoker, MPM, Sekom, Metal-fach.

Po więcej informacji odnośnie kotłów jak i dodatkowego wyposażenia prosimy o kontakt pod numer 604 792 792.

Więcej

KOTŁY / PIECE C.O. Jest 313 produktów.

Podkategorie

 • KOTŁY 5 KLASY O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE

  Posiadamy bogatą ofertę kotłów na pelet o podwyższonym standardzie m. in. takich marek: Defro, Kostrzewa, SAS, Metal-Fach.

  Więcej informacji - tel. 604 792 792 lub 694 802 007 

 • KOTŁY / PIECE ELEKTRYCZNE

  Kotły elektryczne są urządzeniami charakteryzującymi się wysoką wydajnością, a przy tym bardzo tanią eksploatacją. Z tego powodu są coraz częściej instalowane nie tylko w domach prywatnych, ale także na osiedlach mieszkaniowych, w przedsiębiorstwach, czy w obiektach użyteczności publicznej. Ich nowoczesna konstrukcja sprawia, że stanowią bardzo dobrą alternatywę dla pieców gazowych oraz na paliwo stałe.

  Kotły elektryczne są bardzo wydajne dzięki temu, że niemal cała moc cieplna wytwarzana w komorze grzewczej urządzenia jest oddawana do wody. Oferowane przez nas urządzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia im bardzo dużą trwałość oraz żywotność sięgającą nawet 50 lat.

 • KOTŁY / PIECE NA PELET

  Posiadamy atrakcyjną ofertę kotłów na pelet m. in. takich marek: Pereko, Defro, Kostrzewa, SAS, Ogniwo, Sekom, Sztoker.

  W ofercie sklepu zamieszczone są tylko wybrane modele kotów. Pozostałe modele dostarczane są bezpośrednio od producenta.

  Więcej informacji - tel. 604 792 792 lub 694 802 007

 • KOTŁY / PIECE NA PELET I DREWNO

  Kotły spalające pellet i drewno nazywane są kotłami kombinowanymi. Piece te są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają dostęp do drewna lub posiadają własny las. Wykorzystanie własnego lub taniego paliwa pozwala obniżyć koszty ogrzewania. Współczesne piece na drewno i pelet, to ekologiczne urządzenia 5 klasy.

  Więcej informacji - tel. 604 792 792 lub 694 802 007

 • KOTŁY ZGAZOWUJĄCE DREWNO

  Kotły zgazowujące drewno to ekologiczne piece na drewno drzew liściastych, w których proces spalania przebiega dwuetapowo i na zasadzie dolnego spalania. Instalacja co. powinna być wyposażona w zbiornik buforowy i posiadać przystosowany komin.

  Kontakt tel. 604 792 792 lub 694 802 007

 • KOTŁY / PIECE NA EKOGROSZEK

  Posiadamy szeroki asortyment kotłów na ekogroszek m.in. takich marek: Pereko, Defro, SAS, Ogniwo, Sekom, Sztoker.

  W sklepie prezentujemy głównie popularne modele kotów, pozostałe dostarczane są bezpośrednio od producenta.

  Więcej informacji - tel. 604 792 792

 • KOTŁY / PIECE ZASYPOWE

  Prezentujemy atrakcyjną ofertę pieców zasypowych c.o. na węgiel takich marek jak m.in.: Defro, SAS, Pereko, Ogniwo, MPM.

  W sklepu zamieszczone są głównie popularne modele kotów. Pozostałem modele dostarczane są na życzenie Klienta bezpośrednio od producenta.

  Zadzwoń - tel. 604 792 792 lub 694 802 007.

 • KOTŁY NA EKOGROSZEK I PELLET

  W naszej ofercie dostępne są również kotły 5 klasy spalające ekogroszek i pellet, a także kotły na pellet jako podstawowe paliwo ale z możliwością spalania ekogroszku. Proszę pamiętać, że rekomendowane przez producenta jest zawsze paliwo podstawowe.

  Więcej informacji - tel. 604 792 792 lub 694 802 007

 • KOTŁY NA WĘGIEL I DREWNO

  W naszej ofercie dostępne są również kotły zasypowe na węgiel, w których można spalać także drewno. Ogrzewania domu drewnem pozwala często sporo zaoszczędzić.

  Więcej informacji - tel. 604 792 792 lub 694 802 007

 • OSPRZĘT / CZĘŚCI
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 313 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 313 elementów

Śledź nas na Facebooku