ANODY MAGNEZOWE

Przy budowie różnego rodzaju zbiorników i ogrzewaczy na wodę niezbędne jest wykorzystywanie anod magnezowych, które zapobiegają powstawaniu i rozwojowi korozji. Stosuje się je jako dopełnienie powłoki emaliowej, pokrywającej 99,9% powierzchni zbiornika. Mimo tak wysokiego stopnia szczelności, powstają minimalne pory, które mogą spowodować powsta...

Przy budowie różnego rodzaju zbiorników i ogrzewaczy na wodę niezbędne jest wykorzystywanie anod magnezowych, które zapobiegają powstawaniu i rozwojowi korozji. Stosuje się je jako dopełnienie powłoki emaliowej, pokrywającej 99,9% powierzchni zbiornika. Mimo tak wysokiego stopnia szczelności, powstają minimalne pory, które mogą spowodować powstanie rdzy, szczególnie w przypadku zbiorników z dopływem świeżej, zawierającej tlen wody.

Anody magnezowe wykorzystuje się jako wzmocnienie powierzchni i dodatkowe wypełnienie powstałych szczelin. Połączenie tych dwóch substancji gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Oferowane przez materiały ulegają stopniowemu rozpuszczaniu, tworząc specjalną powłokę, chroniącą przez szkodliwym działaniem wilgoci i tlenu z powietrza na blachę.

Oferta naszej firmy obejmuje cały szereg rodzajów oraz rozmiarów poszczególnych elementów, zapewniając dopasowanie praktycznie do każdej konstrukcji.

Więcej

ANODY MAGNEZOWE Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Śledź nas na Facebooku