FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika - instalacje fotowoltaiczne, zestawy

Instalacja fotowoltaiczna to coraz powszechniej spotykany element domków jednorodzinnych, budynków użytkowych oraz wielu innych obiektów. Dzieje się tak dlatego, że technologia umożliwiającą produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego jest coraz powszechniej wykorzystywana w naszym kraj...

Fotowoltaika - instalacje fotowoltaiczne, zestawy

Instalacja fotowoltaiczna to coraz powszechniej spotykany element domków jednorodzinnych, budynków użytkowych oraz wielu innych obiektów. Dzieje się tak dlatego, że technologia umożliwiającą produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego jest coraz powszechniej wykorzystywana w naszym kraju.Proces przemiany światła słonecznego w energię elektryczną następuje w ogniwach. Najbardziej popularne są ogniwa krzemowe monokrystaliczne. W naszym sklepie można nabyć zarówno zestaw fotowoltaiczny, jak i oddzielne panele, moduły PV oraz inne akcesoria. Systemy tego typu to nie tylko źródło czystej energii, pozwalające ograniczać emisję dwutlenku węgla, ale także możliwość obniżenia rachunku za energię lub możliwość generowania dodatkowego zysku ze sprzedaży energii (Prosument).

Nasz sklep oferuje panele i moduły PV, inwertery i falowniki, niezbędne środki do czyszczenia, elementy służące do mocowania instalacji oraz ustawienia jej w taki sposób, by docierało do niej jak najwięcej światła słonecznego. Bardzo dobrym wyjściem jest nabycie zestawu, ponieważ znajdują się w nim wszystkie niezbędne produkty, pozwalające czerpać przyjazną środowisku energię.

Więcej

FOTOWOLTAIKA Jest 43 produktów.

Podkategorie

  • ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE

    Wykorzystanie energii odnawialnej staje się coraz popularniejsze, dzieje się tak dlatego, że dzięki niej można zadbać o środowisko, a przy tym sporo zaoszczędzić. Najpopularniejszą metodą pozyskania przyjaznego dla środowiska prądu jest wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej. Jej głównym elementem są panele słoneczne, które najczęściej montowane są na powierzchni dachu za pomocą trackerów, umożliwiających ich ustawienie w taki sposób, by padało na nie jak najwięcej promieniowania słonecznego. Oferujemy zarówno gotowe zestawy, zawierające wszystkie niezbędne elementy instalacji, jak i pojedyncze panele. Poszczególne produkty różnią się od siebie mocą. Posiadamy zarówno modele o mocy między 275 W, a 300 W.
    Wykorzystując tę technologię można stać się niezależnym od prądu oferowanego przez elektrownię. Efektywność paneli zależna jest od nasłonecznienia miejsca, w którym będą założone.

  • PANELE / MODUŁY PV
  • INWERTERY / FALOWNIKI
  • PRZEWODY SOLARNE
  • MAGAZYNY ENERGII
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów

Śledź nas na Facebooku