KLIMATYZACJA

Klimatyzacja to proces uzdatniania powietrza, polegający na utrzymywaniu na odpowiednim poziomie temperatury, wilgotności, wymiany powietrza i jego czystości. Klimatyzacja najczęściej jest kojarzona z chłodzeniem powietrza. Jednak prawdziwa klimatyzacja to zarówno chłodzenie, jak i podgrzewanie powietrza. Wyróżnia się tzw. klimatyzację komfortu,...

Klimatyzacja to proces uzdatniania powietrza, polegający na utrzymywaniu na odpowiednim poziomie temperatury, wilgotności, wymiany powietrza i jego czystości. Klimatyzacja najczęściej jest kojarzona z chłodzeniem powietrza. Jednak prawdziwa klimatyzacja to zarówno chłodzenie, jak i podgrzewanie powietrza. Wyróżnia się tzw. klimatyzację komfortu, gdy zadaniem klimatyzacji jest zapewnienie dobrych warunków dla użytkowników domu, klimatyzacji przemysłowej w przypadku zakładów produkcyjnych, klimatyzacji pomieszczeń czystych, czyli takich, w których wyjątkowo zaostrzono wymagania co do czystości powietrza np. w przemyśle farmaceutycznym oraz klimatyzację precyzyjną - zapewniającą możliwość utrzymania założonych parametrów powietrza z bardzo dużą dokładnością. Rozwiązania takie stosuje się głównie w serwerowniach lub centralach telefonicznych.

Więcej

KLIMATYZACJA Jest 8 produktów.

Podkategorie

  • KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

    Klimatyzatory przenośne

    Znajdują zastosowanie w przypadku, gdy nie chcemy lub nie mamy możliwości zamontowania klimatyzacji na stałe. Ponadto jedną z wielu zalet takich urządzeń jest to, że pozwalają korzystać ze swoich funkcji niemalże natychmiast. Każdy z poniższych klimatyzatorów posiada swoje unikatowe cechy oraz jest przystosowane do określonej powiechni. Dobrze jest się zapoznać z naszą ofertą przed dokonaniem zakupu, dzięki czemu będziemy pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru do naszego mieszkania.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Śledź nas na Facebooku