ZBIORNIKI KOMBINOWANE

Producenci

Informacje

Promocje

Ostatnio przeglądane

Obniżka!

-1 502,59 zł

SVWS 500L Zobacz większe

SVWS-500 KOSPEL THERMO ACCU INOX 480/20 L - PIONOWY AKUMULACYJNY ZBIORNIK CIEPŁA Z DWIEMA WĘŻOWNICAMI

SVWS-500.PL

Nowy produkt

7 233,41 zł brutto

8 736,00 zł brutto

Więcej informacji

Zbiornik buforowy, potocznie nazywany bojlerem, jest najważniejszym urządzeniem instalacji centralnego ogrzewania. Bufor gromadzi ciepło wytworzone przez urządzenia grzewcze i utrzymuje temperaturę wody zgromadzonej w zbiorniku, która następnie jest wykorzystywana do zasilania systemu c.o.  Posiadają wbudowaną na całej wysokości wężownicą ze stali nierdzewnej przeznaczoną do przepływowego podgrzewania wody użytkowej.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zbiorników, dzięki czemu z pewnością dopasujesz urządzenie do swoich potrzeb i możliwości.

Seria SVWS to pionowe zbiorniki akumulacji ciepła z dwiema wężownicami.  Zbiornik buforowy wykonany został wykonany z blachy stalowej czarnej, wewnątrz w stanie surowym a na zewnątrz zabezpieczony farbą antykorozyjną.

T%C5%82o_produktowe_SVS_484x449.png

Zaletą zbiornika jest możliwość UŻYWANIA OGRZANEJ WODY W KILKU MIEJSCACH NA RAZ. Trzeba tylko właściwie dopasować objętość zbiornika. 

Bojler ma za zadane:

  • ogrzanie wody
  • zmagazynować wodę we współpracy z kotłami i pompami ciepła
  • utrzymać temperaturę wody

5 LAT GWARANCJI NA URZĄDZENIE.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 12 dni roboczych. Prosimy o kontakt pod numerem 889 807 808, w celu sprawdzenia stanów magazynowych.

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku